2018 aasta Eesti meistrivõistlustel osales kokku 32 piljardisportlast üle kogu vabariigi. 2. Võitluspäev algas poolfinaalidega, kus Andres Petrov kohtus Alexander Leitmäe´ga ja Denis Grabe kohtus Denis Sokolov´iga. Vaatamata sellele, et Andres jäi 0-2 kaotusseisu Leitmäe vastu, suutis ta ennast kokku võtta, ning võita kõik järgnevad 5 freimi ja kogu poolfinaali seisuga 5-2. Denis Grabe pani oma paremuse maksma alistades teises poolfinaalis Denis Sokolov´i seisuga 5-0 ning seda kõigest 48 minutiga.  Finaalis kohtusid Andres Petrov ja Denis Grabe. Viimase dekaadi ühest tasavägisemast ja huvitavamast finaalist väljus võitjana Andres Petrov lõppseisuga 6-3.  Kindlasti oli tegu läbi aegade kõrgetasemelisema finaaliga, Petrovi löödud 125-punktine seeria ilmestab seda suurepärastelt. 

Föderatsioon soovib tänada kõiki võistlejaid ja kaasaelajaid tänu kellele suurejooneline turniir sai teoks. Suur tänu kohtunikele - Toomas Tartes´ele  ja Edgar Maloverjan´ile turniiri korrektse läbi viimise eest. Samuti suured tänud Club147´le ja Hill Hill piljardiklubile, kes tagasid väga head mängutingimused. 
Föderatsioon võtab möödunud 2018 hooajast kaasa järgmisse aastasse hulga kogemusi ja teadmisi, et peatselt algav 2019 aasta hooaeg oleks veelgi konkurentsitihedam ja põnevam nii mängijate kui ka kaasaelajate jaoks.

Veelkord suured tänud kõigile, kes aitasid kaasa väga põnevale ja kaasahaaravale 2018 aasta Eesti Meistrivõistlustele snuukris!

Eesti Snuukri Föderatsioon.