ENG

Osalemise tingimused


·         Võistleja peab olema teinud eelregistreerimise hiljemalt turniirile eelneval kolmapäeval kell 19.00 saates maili aadressile registreerimine@snooker.ee sisuga: “Võistluse nimi, võistluse kuupäev, Võistleja nimi, Võistleja telefoni number“ või täitma www.snooker.ee kodulehel vastavasisulise VORMI.  NB! eelregistreerimisega kaasneb automaatselt osavõtutasu tasumise kohustus (isegi siis kui peale eelregistreerimist selgub, et võistleja ei saa osaleda turniiril).

·         Võistleja peab olema tasunud osavõtutasu 35 EUR hiljemalt 20 min. enne karikaetapi algust kohtuniku kätte

·         Võistleja kes tuleb jooksval hooajal esimest korda Karikaetapile peab tasuma lisaks osavõtutasule ka Eesti Snuukri Föderatsioonile aastamaksu summas 25 EUR.

·         Võistleja, kes osaleb karikaetapil esmakordselt (Ei ole osalenud viimase 24 kuu jooksul Föderatsiooni poolt korraldatavatel võistlustel - Eesti Karikas, Eesti Meistrivõistlused) , ei pea tasuma konkreetsel etapil osalemise eest osavõtutasu (35 EUR), küll aga on kohustatud tasuma aastatasu. 

·         Võistleja peab olema registreerinud oma kohaloleku kohtuniku juures hiljemalt 20 min. enne oma mängu algust

·         Eesti Snuukri Karikaetappidel  saavad osaleda kõik Eesti kodanikud või alalist elamis-/tööluba omavad isikud.

·         Võistleja riietus peab olema vähemalt järgnev:

-Tumedad ühevärvilised (soliidsed) püksid

-kingad

-Nööpidega ühevärviline pluus, või nööpidega polo särk

.  Võistleja peab olema kaine. 


REGLEMENT

- Eesti Snuukri Karikasarjas mängitakse ametlike rahvusvaheliste snuukri mängureeglite järgi, VA. mõningased allnimetatud erandid:
1.  "Snuukriseisu" võib tagasi tõsta kuni 3 korda (maksimaalselt 4 löögivea punktid) 
2.  Juhul kui mängulaualt  on ära mängitud kõik punased kuulid ja alles vaid värvilised ja võistlejate punktivahe selleks hetkeks on 43 punkti või enam, on freimi automaatselt võitnud mängija, kellel on enam punkte.